Dua Hakkında
Anasayfa > Dua İsteyin > Yoğun Bakımda Yatan Yeğenim İçin “Ya Şafii” Çekmenizi Rica Ediyorum
Sinem Taşçı Hasta Yeğeni İçin dua İstiyor
19 Mayıs Üniversitesinde yatmakta olan ve epilepsi teşhisi konulan minik Asel Ceren Baş için dua edin

Yoğun Bakımda Yatan Yeğenim İçin “Ya Şafii” Çekmenizi Rica Ediyorum

Merhabalar. 14 aylık yiğenim Asel Ceren Baş şu anda Samsun 19 Mayıs Hastanesinde yoğun bakımda yatıyor. Epilepsi teşhisi konuldu ve nöbetleri 1 haftadır devam ediyor. MÜminin Mümine duası kabul olurmuş. Sizlerden ricam biricik bal kızımız Asel Cerenimiz için Ya Şafi çekermisiniz. Elinizden, dilinizden, gönlünüzden ne geliyorsu. Tek ihtiyacımız Rabbimden gelecek olan şifa ve dualar. Şimdiden Allah razı olsun.

Yönetici Notu: İlgili Facebook sayfa gönderi adresi : Tıklayın

13 yorum

 1. Fevziye Özaslan Kabatürk

  torunum için ya şafiii çekin dua edin

 2. Malasef bal kızımız artık cennet kuşu oldu. 3 aydır yoğun bakımdaydı, kaybettik. Herkesden Allah razı olsun. Linki kaldırabilirsiniz.

  • “İna Lillah ve İnna İleyhi Raciun”

   Başınız sağolsun, Allah Teala sizlere sabır versin.

   Dönüşümüz yüce yaradanadır İnşallah.

 3. kadir suresi şifa konusunda faydalıdır sanırım edindiğim bilgilere göre benim yapdığım 7 kez suya okuyorum ve içiyorum sizde deneyin isterseniz ..Allahın izniyle şifa bulur mutlaka.

  • İrfan bey sağolun. Yiğenim oksijen cihazına bağıl olduğu için ağzı dolu. O yüzden içirilmiyor ne yazıkki. Allah’ın izniyle şifa bulcak inşAllah biz inanıyoruz. Dualarınızı eksik etmeyin.

 4. Yine aynı yoğun bakımda Ömer Bey. Doktorlar teşhis koyamıyorlar. Nöbetleri durmuyor tedavisi devam ediyor. 12 gündür uyutuluyor ne yazıkki. Sabrediyoruz. dua ediyoruz. Çok sağolun.

  • Allah Yardımcınız olsun… Dualarımız Minik Ceren le İnşaallah

  • Sinem Kardeşim,

   Allah yar ve Yardımcınız olsun Size sabır yiğeninize de şifa versin inşaallah. Allah’ın evliyalarının duası üzerinize olsun. Umarım tez zamanda bu imtihanıda verirsiniz.

 5. Müjde KARAKUŞ SEYHAN

  Yüce Mevlam tez zamanda şifa versin. Sizede sabır ve kolaylıklar ihsan etsin. Evlat ile imtihan olmak gerçekten çok zordur. Tevekküle sarılın ve sabredin çünkü Allah sabredenlerledir.

  • Amin inşAllah. Tevekkül edip Rabbimden şifa bekliyoruz. Bu mübarek günlerde sizlerden dua bekliyorum. Allah razı olsun.

 6. Sinem Hanım, Allah yeğeninize tez zamanda şifa versin. Sitede yaşanan gecikmeden ötürü’de özür diliyorum. Yeğeninizin son durumu nedir acaba?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rumuz Tamer: Erkek Kardeşim Namaza başlasın inş

Kardeşlerim sizlerden Erkek kardeşim için dua etmenizi istiyorum erkek kardeşim çok asi biri oldu çıktı ...

Rumuz filiz: çok dualarınızı bekliyorum

Anlamı: “Allahım! Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in senden dilediği hayırları ben de dilerim. Peygamber’in ...