Dua Hakkında
Anasayfa > Dua İsteyin > DK: Vesvese ve Yolculuk İçin Dua

DK: Vesvese ve Yolculuk İçin Dua

Vesveseyle çok uğraşıyorum, içimdeki o sesi bi türlü susturamıyorum. Resmen vesveye takmış durumdayım. Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v) Efendimiz vesveseyle uğraşmamamız gerektiğini buyurmuş ama ben maalesef Peygamber Efendimiz’in(s.a.v) dediğini yapamıyorum. Uğraşmadan duramıyorum vesveseyle. Vesveseden ve onunla uğraşmaktan kurtulmam için bana dua eder misiniz lütfen?

Bir de bu hafta Cuma gecesi yola çıkacağım inşallah. Yol biraz virajlı ve gece olduğu için de korkuyorum. Allah’ın(c.c) izniyle, hayırlısıyla yolculuğumu tamamlayıp evime sağ salim varmam için (aslında tüm bayram yolculuğuna çıkacaklar için) dua eder misiniz lütfen?
Çok çok teşekkürler. Yüce Allah(c.c) razı olsun, Yüce Allah(c.c) yar ve yardımcınız olsun.

Bir yorum

  1. Allah yardımcınız olsun, vesvese imanın bir alametidir, vesveseden kurtulmak için çeşitli dualar bulunuyor diğer sitemiz olan onlinekuran.net sitemizde Vesvese hakkında bölümüne bakarak Kuran-ı Kerimde ki bazı sureleri okuyarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bi iznillah.

    Yolculuğunuz konusunda umarım sağ salim varırsınız Allah yar ve yardımcınız olsun. Amin

    Selam ve Dua ile

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rumuz Tamer: Erkek Kardeşim Namaza başlasın inş

Kardeşlerim sizlerden Erkek kardeşim için dua etmenizi istiyorum erkek kardeşim çok asi biri oldu çıktı ...

Rumuz filiz: çok dualarınızı bekliyorum

Anlamı: “Allahım! Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in senden dilediği hayırları ben de dilerim. Peygamber’in ...