Dua Hakkında
Anasayfa > Dua İsteyin > Rumuz bahar87: kısmetim için

Rumuz bahar87: kısmetim için

ben hayırlı bir evlilik istiyorum GÖNLÜNDE ALLAH sevgisi olan iman olan biriyle evlenmek istiyorum benim için dua edebilir misiniz?

Ayrı olarak ben her cuma cuma süresini 18 defa okuyorum birde “ya bais” celle celalühü duasını da 1062 kere okuyorum sizde benim için dua edebilir misiniz

Bir yorum

  1. çok teşekkür ederim çok sağolun inş ALLAH SEVGİSİ OLAN KURAN OKUYAN BİR EŞİM OLUR İNŞ

  2. Müjde KARAKUŞ SEYHAN

    Bahar kardeşim, Evlilik istemek çok güzel ve hayırlı bir istek, Efendimiz (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) evlenmeyi tavsiye etmiş ve evlenenleri övmüştür, Evlilik alınması kolay bir karar olduğu kadar evlenme aşaması ve evliliği sürdürmek karşılıklı olarak eşlere yük ve sorumluluk getirdiği için zor bir durumdur. Ama zor zamanlarına rağmen evlenmek güzeldir. Hele ki sizin belirttiğiniz gibi Allah rızası için yapılan bir evlilik çok daha güzeldir.

    Rabbim Gönlünüze göre bir evlilik nasip etsin, dualarımız sizinledir. Allah’ın salih kullarının duaları sizinle olsun. Onların duası olsun. Sitede evlilik için okunabilecek dualar bulunuyor onlardan da istifade edin. İnanın faydasını görürsünüz.

    Selam ve Dua ile

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rumuz Tamer: Erkek Kardeşim Namaza başlasın inş

Kardeşlerim sizlerden Erkek kardeşim için dua etmenizi istiyorum erkek kardeşim çok asi biri oldu çıktı ...

Rumuz filiz: çok dualarınızı bekliyorum

Anlamı: “Allahım! Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in senden dilediği hayırları ben de dilerim. Peygamber’in ...