İş İçin Dua İstiyorum

 İş İçin Dua İstiyorum

Sessizlik İsimli Üyenin İstediği Dua

Sessizlik İsimli Üyenin İstediği Dua
Sessizlik İsimli Üyenin İstediği Dua

Merhaba Sevgili Duaedin.com sitesi müdavimleri

Şüphesiz Allah’u Teala Rezzaktır. Rızkı o takdim eder, biz ararız ve rabbimize tevekkül ederiz. Ben sanırım tevekkül kısmında sıkıntı çekiyorum. Özellikle bu konuda dualarınızı bekliyorum.

Uzunca bir süredir işsiz olduğum için (6 Ay) dua istiyorum. Allah’u tealanın hayırlı bir iş nasip etmesi için ve bana bu konuda sabır vermesi için dua etmenizi istiyorum. Mümin’in kardeşi gıyabında yaptığı dua makbuldür. Buna istinaden dualarınızı bekliyorum

Allah Teala cümlenizden razı olsun.

5 Comments

 • KARDEŞİM CUMA GÜNÜNDEN BİR SONRAKİ CUMA GÜNÜNE KADAR 90.000 ADET YA LATİF ZİKREDİP DİLEĞİNİ SÖYLERSEN ALLAH’IN İZNİYLE HERHANGİ BİR İŞKAPISI AÇILACAKTIR.

  • Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. bunun gibi bildiğiniz çeşitli dua ve tespihler var ise iletişim sayfamızdan bize gönderebilirseniz gerekli araştırmaları da yapıp makele şeklinde sitede yayınlayabiliriz.

 • sevgili sessizlik kardeşim bende 4 aydır işsizim bende dua ediyorum bekliyorum sabrediyorum allahım inş umarım en kısa sürede dualarımıza cevap verir yardım eder

  • Sevgili Barış Kardeşim,

   Öncelikle Dualarımız sizlerledir İnşallah, Rabbimin Sevdiği kullarının Sadat-ı Kiramın duası olsun inşallah.

   Rabbim size hayırlı Helal bir iş kapısı nasip etsin. Amin

   Ayrıca Bu bölümede bakabilirsiniz : http://duaedin.com/konular/dualar/rizkin-genislemesi

 • Sevgili Sessizlik isimli kardeşim.

  Elbette iş hayırlı ve helal rızık için kendimiz için ettiğimiz gibi sizede dua ederiz. Allah teala hayırlısını versin. 7 aydır işsiz olduğunuzu belirtmişsiniz, Allah size sabır versin demekki bir imtihandan geçiyorsunuz. Allah Yar ve Yardımcınız olsun.

  Sitemizde Rızkın Genişlemesi İçin Esmaul Hüsna İle Dua konulu bir yazımız var daha sonra yine bu konuda özellikle helal rızık ve iş için dualar ekleyeceğiz. Umarız Faydalı olur.

  Tüm üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi dua etmeye çağırıyoruz.

  Rabbimin Tevfik ve İnayeti İle

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir