Taner: Düşük Tehlikesi Var Dua İstiyorum

 Taner: Düşük Tehlikesi Var Dua İstiyorum

Öncelikle Allah herkese hayırlı evlat naip etsin. Benim dua isteğim eşim şuan 7 haftalık gebe bundan önce ki gebeliği 2 ay sürmüştü ve anne karnında vefat etti evladımız. Allah’ın izniyle tekrar gebe kaldı geçenlerde hastaneye kaldırdık aşırı kanaması vardı 1 haftaya yakın yattı iyi oldu biraz. Eve geçtik 1 haftadır da evde yatıyordu bu sabah da yine aynı şeyler oldu ama araştırmalarımıza ve doktoruna göre kırmız leke gelmedikçe sorun yok diyorlar inşallah yoktur. İlkinde olan şeyler bu bebeğimizde olacak diye çok korkuyoruz şimdi hastaneye gidecek ve yatış yapılacak benim sizden isteğim eşim ve bebeğimiz için dua etmeniz edende etmeyende Allah bin kere razı olsun, Allah hepimizin yardımcısı olsun Allah cümlemize şifa versin…

2 Comments

  • facebook yorumu: düşük ihtimali olan hamile bayanlar eşleriyle beraber “el-Mübdi”esmasını 1000 kez okur Allah’ın izniyle hayırlı bir evlada sahip olur inşaallah.

  • Taner kardeş Allah yar ve yardımcınız olsun. Rabbim o evladınıza hayırlı şifalar ihsan etsin. İnşaallah salih bir evlat olur.

    Duaya bolbol kuran okumaya özen gösteriniz sitemizde bu konuda bazı yazılar bulunuyor onlardan da istifade edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir