Emre: Geçim ve Maddi Sıkıntılar İçin Dua İstiyorum

 Emre: Geçim ve Maddi Sıkıntılar İçin Dua İstiyorum

Çok Aziz Müştak Fedakâr ehli iman Kardeşlerim.

Bildim bileli bu dünya hayatından bir lezzet bir tat alamadım, sürekli bela ve musibetler beni buldu. Gâh kaderin cilvesi rüzgârı bir bu yana bir o yana beni tokatlamış çok sıkıntı çok çile çekmişim ve halende çekiyorum:(( İmanı zayıf ve imansızlık cereyanı içinde olan biri olsaydım 70 bin sefer yaşasaydım 70 binde intihar ederdim. Rabbime şükür olsun ona olan imanım beni muhafaza etti. Ahrette iman etmişiz dünya hayatı için ahretimi zindana çevirmek akıl karı olmadı bende. Yoksul fakir bir aile çocuğuyum, Efendimiz (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)’in buyurduğu gibi

(Fakirlik küfre sebep olur.) [Beyheki]

(Mal, salih kimse için ne güzeldir.) [Taberani]

(İnsanların en iyisi, onlara faydası çok olanıdır)

(Fakirlik, iki cihanda da, yüz karasıdır.)

Öyle acizim öyle zayıfım Allah korusun küfre girmekten korkuyorum ne gecem ne gündüzüm sürekli ızdırap çekiyorum. Kâinatın sahibi o Zatı Zülcelal ve Resuli Ekrem (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) 124 bin Peygamber (Aleyhi Selam) Al ve Ashabının (Radıyallahu Anh), 124 milyon Evliyanın (Kuddise sirruh) hürmetine, El Aman, Ya Hennan, Ya Mennan, Havar yüz binler yüz milyonlar yüz trilyonlar sonsuzlar kez Havar.

İmdat Ey Kardeşlerim bu hal beni küfre götürmemesi için ALLAH’u Tealaya benim için çok dua edin ne olursunuz, ne olursunuz en kutsiyetiniz hürmetine, maddeten terakkiye ulaşmam için bana dua edin, yoksa inanın küfre girer helak olurum. Küfre girip helak olmak istemiyorum. Rabbimin inayeti ile DUANIZLA kurtulmak istiyorum.

1 Comment

 • selamun aleykum

  değerli kardeşim,
  allah rızkınızı bol verip bereketinizi artırsın..imtihanınızı kolay ve zararsız atlatmayı nasip etsin.size tavsiyem

  41 gün boyunca 80 salavatla birlikte, talak suresi 3.ayeti okuyarak helal kazancınıza rızkınıza bereketi isteyin.
  her akşam vakıa ve yasin surelerini okuyun
  hergün 308 defa ya rezzak,ya fettah zikrini okuyun
  100kere la havle vela kuvvet illa billlahil aiyyül azim okuyun Allah sığınıp yanlızca ondan isteyin, ve isterken korkak olmayın, bol bol isteyin..unutmayın ki “istediğiniz hiçbirşey kendisine ağır gelmez, ve kendisinden istenilmesini çok sever”
  siz de benim kul hakkıyla ölmemem için dua eder misiniz ?

  Allah cümlemizden razı olsun, amin, bir hürmeti muhammedin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir