Dua Hakkında
Anasayfa > Dua İsteyin > Allah Aşkı İçin Dua İstiyorum – cenkcenk
cenkcenk isimli kardeşimizin dua isteği
cenkcenk isimli kardeşimizin dua isteği

Allah Aşkı İçin Dua İstiyorum – cenkcenk

Bu yalan dünya öyle bir kurgulanmış ki Allah’ım tarafından herkese oyalanacak bir dert, tasa yada zevki sefa vermiş. Benim üzüldüğüm kaybettiğim bir şey başka birisine – “hadı canım sende bu sıkıntımı, sen bunun içinmi üzüyorsun” derken bizde o kişinin derdine bizim için sorun teşkil etmediği için pek kulak asmayabiliriz.

Ben kaybettiğim şeyler sayesinde Allah’ımı buldum (Allah’ıma bin şükür) şu anda o kadar zor günler geçiriyorum ki o kadar çaresizlik içindeyim, ekmek alacak para bulamadım o kadar yani direniyorum bu zor duruma, kurtulmaya çalışıyorum bu zor günleri atlatmam için sizlerden kalbi gönülden dua istiyorum.

Allahım hepinizden razı olsun.

3 yorum

 1. YASİN SURESİNDEKİ SELAMUN GAVLEMMİRRABİRRAHİM 818 KERE OKU BİDE VAKİA SURESİ ZENGİNLER SURSİDR ONUDA OKU ALLAH YAR VE YARDIMCN OLSUN…..

 2. Esselamu Aleykum “cenkcenk”

  dualarımız sizlerle İnşaallah. Sabredin Sabredenler kurtuluşa ermişlerdir. Bir abimiz sohbetinde şöyle buyurmuştu

  “…bu dünya kafirlerin cennetidir. Müslüman için hapishanedir eziyettir. Ahirette sonsuz bir yaşam var. Rabbim eğer dünyaya sinek kanadı kadar bir kıymet verseydi kafirlere içeçek bir damla su vermezdi.”

  İmtihan zor, zor olacak ki imtihan olsun, zor olacak ki Rabbim derece ve mükafat versin, zor olacak ki biz sabredelim ve Allah Teala Razı olsun.

  Allah’u Teala sizden razı olsun imtihânınızı kolaylaştırsın size yüklenebileceğinizden fazla yük yüklemesin. Yukarıda da yazdığım gibi Dualarımız sizlerle İnşallah dua etmeye devam edeceğiz. Sorunlarınız için sitemizden arama yaparak istifade edebilirsiniz.

  Allah Yar ve Yardımcınız Olsun
  Selam ve Dua ile

 3. düzenli olarak 308 kere ya rezzak ya fettah esmasını okuyun..bilhassa sabah namazlarından sonra…bizde dua ediyoruz size..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rumuz Tamer: Erkek Kardeşim Namaza başlasın inş

Kardeşlerim sizlerden Erkek kardeşim için dua etmenizi istiyorum erkek kardeşim çok asi biri oldu çıktı ...

Rumuz filiz: çok dualarınızı bekliyorum

Anlamı: “Allahım! Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in senden dilediği hayırları ben de dilerim. Peygamber’in ...