Rumuz nurcihan: herkes için

 Rumuz nurcihan: herkes için

burada bulunan dua isteyen tüm kardeşlerimizin duası kabul olsun. Eş isteyenlere eş, aş isteyenlere aş, iş isteyenlere iş versin rabbbim. Psikolojik hastalıklardan, her türlü kanser hastası olan kardeşlerimize kadar hepsine acil şifalar versin. Yakınları ölen insanlara dayanma gücü versin. Hayatlarımızı anlamlandırsın, ruhumuzu hafifletsin. Akrabalarımızla ve arkadaşlarımızla aramızı hoş eylesin. Arkadaş ve dost isteyen kendini yalnız hissseden kardeşlerimize hayatlarına renk katan her sıkıntılarını rahtlıkla açıp konuşabilecekleri beraber hoşça vakit geçirecekleri insanları çıkarsın karşılarına.

Evi olmayanlara geniş ferah evler yurdu olmayanlara yurt, savaş ortamında olanlara sulh versin. Selametler versin herkese. Gönlümüzden geçen tüm umduğumuza nail korktuklarımızdan emin eylesin. Böyle bir site kurarak kardeşliği hatırlatanlara selam olsun.

1 Comment

  • Bu sitede bulunan dua eden,dua isteyen kardeşlerimin duaların kabul eyle Allah’ım . Hasta olanlara şifa,dertleri olanlara çözüm yolları ve sabır var Allah’ım. İş arayanlara tez zamanda iş nasip et,eş arayan evlenmek isteyen kardeşlerime hayırlı eş ve mutlu yuvalar nasip et Allah’ım. Kalplerinde geçen tüm güzelliklerin onlar için hayırlıysa olmasını nasip et Allah’ım. Evlat isteyenlere hayırlı evlatlar ver Allah’ım. Ülkemize ve İslam alemine hayırlı evlatlar nasip et Allahım. Ömrümüzü hayırlı işlerle geçirmeyi nasip et Allah’ım…
    Senden gelen her şeye razıyız hamd olsun,şükürler olsun Allah’ım…
    Herkesin dualarının kabul olması dileğiyle.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir