Dua Hakkında
Anasayfa > Dua Edin > Rumuz Avni: Borç Ödeme Duası

Rumuz Avni: Borç Ödeme Duası

DUANIN ARAPÇA OKUNUŞU:

“ALLAHÜMME RABBE’S-SEMÂVÂTİ’S-SEB’İ RABBİ’L-ARŞİ’L-AZÎMİ, RABBENÂ VE RABBE KÜLLİ ŞEY’İN MÜNZİLE’T-TEVRÂTİ VE’L-İNCÎLİ VE’L-KUR’ÂNİ FÂLİ-Kİ’L-HEBBİ VENNEVÂ. EÛZÜ BİKE MİN ŞERRİ KÜLLİ ŞEY’İN ENTE ÂHİZÜN BİNÂSİYETİHÎ, ENTE’L-EVVELÜFELEYSE KABLEKE ŞEY’ÜN VE ENTE’L-ÂHİRÜ FELEYSE BA’DEKE ŞEY’ÜN VE ENTE’Z-ZÂHİRÜ FELEYSE FEVKAKE ŞEY’ÜN VE ENTE’L-BÂTINÜ FELEYSE DÛNEKE ŞEY’ÜN. AKDİ ANNİ’D-DEYNE VE AĞNİ MİNE’L-FAKRİ”
DUANIN TÜRKÇE ANLAMI:

“ALLAH’IM! EY YEDİ KAT GÖKLERİN VE BÜYÜK ARŞIN RABBİ! BİZİM VE HER ŞEYİN RABBİ! TEVRAT’I İNCİL’İ VE KUR’AN’I İNDİREN, DANELERİ VE ÇEKİRDEKLERİ YARATAN ALLAH’IM! KUDRETİN ALTINDAKİ HER ŞEYİN ŞERRİNDEN SANA SIĞINIYORUM. SEN ÖYLE BİR EVVELSİN Kİ, SENDEN ÖNCE HİÇBİR ŞEY YOKTUR. SEN ÖYLE BİR AHİRSİN Kİ, SENDEN SONRA DA HİÇ BİR ŞEY YOKTUR. SEN ÖYLE BİR ZAHİRSİN Kİ, ÜSTÜNDE HİÇ BİR VARLIK YOKTUR. SEN ÖYLE BİR BATINSIN Kİ, SENİN ÖNÜNDE HİÇBİR ŞEY MEVCUT DEĞİLDİR. ALLAH’IM! BORCUMU ÖDEMEM İÇİN İMKANLAR YARAT. BENİ FAKİRLİKTEN KURTAR, ZENGİN EYLE.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rumuz filiz: Allah’ım! Biz Peygamberin Muhammed (s.a.v)’in Senden İstediği hayırlı şeyleri istiyoruz.

Allah’ım! Biz Peygamberin Muhammed (s.a.v)’in Senden İstediği hayırlı şeyleri istiyoruz. Yine Peygamberin Muhammed (s.a.v)’in Sana ...

Rumuz filiz: Vesvese ve Evhamdan Kurtulmak için Dua

Allâhümme elhimni ilmen a’lemu bihi evâmirake ve nevâhiyeke; ve’rzukni fehmen a’lemu bihi keyfe ünâcike Yâ ...